תחומי פעילות

ציוד איכותי

חובבי היין

סוד היין PRO One stop shop wine place

סוד היין" הוקמה בשנת 1996 על ידי ראובן כהן במושב טירת יהודה ונחשבת כיום לחברה הוותיקה והמקצועית ביותר בישראל בתחום השיווק ומכירת הציוד והחומרים ליין.

החברה החלה את דרכה כחנות, שסיפקה לחובבי הכנת היין הביתי את כל הציוד, הכלים והחומרים הנדרשים להכנת יין. החנות, שמוקמה כחלק ממתחם שכלל גם יקב, הפכה עד מהרה לאבן שואבת לכל חובבי היין, שמצאו בה מלבד את כל הדרוש לעשיית יין בבית, גם עצות וידע מקצועי רב וליווי בכל צעד.

בשנים האחרונות עם ההתמקצעות ההולכת וגוברת בתחום היקבים בארץ, הגבירה החברה את פעילותה בתחום זה עם חתימת הסכמים עם מס' רב של יצרנים וספקים איכותיים בארה"ב, צרפת, איטליה ופורטוגל. בנוסף, לחברה סוכנות באיטליה המייצגת אותה מול כל היצרנים באיטליה ובאמצעותה יכולה החברה להציע ללקוחותיה מגוון של מוצרים, ממגוון יצרנים במחירים תחרותיים.

החברה מציעה ליקבים בארץ את מגוון גדול מאד של ציוד שנדרש בתהליך ייצור היין בכל שלב: קווי קבלה ומיון (לרבות שולחנות הרעדה, מעלונים, מהפכים ובוררי אופטיים), מועכים ומפרידים (crushers and crushers destemmers), מכבשים (Press), משאבות מסוגים שונים (פריסטלטיות (עם/בלי הופר), אימפלר, נוזלים, מוצקים), מיכלי נירוסטה (כולל ממטרות ומתקני שטיפה PULITANK למיכלים), מכונות וניירות סינון, קווי מילוי לבקבוקים (+שטיפה / פיקוק), מכונות תיווי, מעבדות ליין ומכשירי מעבדה, חביות עץ אלון בגדלים שונים וסוגי אלון שונים וכן תוספי עץ (chips, staves, powder, sticks), פקקים (natural, micro, agglomerate, tt), קפסולות  (pvc, poliminate, tin) ובקבוקים.

בנוסף משווקת החברה חומרים שונים לתהליך הייצור בהם: שמרים, מזיני שמרים, סולפית, בנטוניט, חומצה טרטרית וחומצה ציטרית ועוד.

החברה מחזיקה מלאי עצום של חלקי חילוף לכל מוצריה וערוכה לייבא כל חלק חסר בטווח של מס' ימים מחו"ל

page_botticella_1

Try the world's finest

שאלות? צרו איתנו קשר